Hakkımızda

hakkimizda-hedef

Baskı sektöründe 28. yılını tamamlayan firmamız Hedef Matbaa Ambalaj ve Promosyon, tasarım, baskı, matbaa ve promosyon konularında hizmet vermektedir.
Ambalaj sektörüne ait teknik içerikli dergi yayıncılığı ile başlayan basım sektöründeki tecrübelerimiz, ailemizden gelen bilgi birikimi ile birleşmiştir. Cağaloğlu Babıali’de, aile büyüklerimizin kurduğu yayın evi ve matbaa’da başlayan bu yolculuk, bugün matbaamızın baskı sektöründe haklı bir yer edinmesinde önemli bir rol oynamıştır. Müşterilerini baskı, tanıtım, promosyon talepleri konusunda, her zaman doğru seçimlere yönlendirmesi matbaamızın en önemli prensibidir.
Profesyonel kurumsal matbaa hizmeti veren firmamız gelişen teknolojiyi de takip etmektedir. Hedef Matbaa ekibi; müşterilerine her zaman ilk ve yeni müşteri ilgisi ile hizmet vermektedir.
Müşterilerinin hizmet verdiği sektördeki kurumsal çizgilerinin devamlılığını sağlayan, tasarım ve baskı çalışmalarıyla çözümler üretmektedir.

Kurumsal amacımız; Kurulduğumuz günden bu yana gösterdiğimiz gelişim ve dinamik baskı hizmeti verme amacımız bize her zaman rehberlik etmiştir.Başarılar tesadüf değildir, sürekli olması gerekir.

Hizmet anlayışımız; müşteri odaklı çalışmak öncelikli prensibimizdir.
Kaliteli ve doğru baskı yapabilmek için müşteri ihtiyaçlarını her zaman doğru anlayıp, baskı beklentilerinin üzerinde çözümler oluşturmaktayız.

Baskı Kalitesi; doğru seçimler doğru baskı kalitesini beraberinde getiren en önemli etkendir.

Yeniliğe açık; Yeniliklere ve gelişen teknolojiye uyum sağlayan ve devamlı kendini geliştiren bir matbaa.

Mükemmeliyetçi olmak; Baskı işlemine başlarken her teknik aşamada profesyonellik gerektirdiği bilgisinin yanı sıra hep yenilenen heyecanla çalışıyoruz.

Teslimat hızı; Teslimatlarımız hep söz verdiğimiz gibi, plana uygun tarihte yapılması bizi biz yapan sözdür.

Biz işimizi severek yapıyoruz.