Promosyon

Karton Torba
Delik açma ve spiral takma

PROMOSYON ÜRÜNLERİ
Promosyon konusunda uzman kadrosu ile taleplere yönlendirici ve farklı bakış açılarıda önerebilen Hedef Matbaa müşterilerine ve reklam ajanslarına çözüm ortaklığı yapmaktadır.
Ambalaj sektöründe sektöre ait yayıncılık yaparken, kurumsal firmalardan gelen talepler doğrultusunda kendi matbaa baskı tesisini de kurarak, hizmet verdiği yayıncılık sektöründen basım sektörüne geçiş yapmıştır. Matbaa bölümü, grafik tasarım bölümü ile baskı öncesi ve sonrası hizmet beklentilerine profesyonel, kendi konularında uzman kadrosu ile cevap veren bir firma olmuştur.
Promosyon sektöründe her zaman özel ürünler ve standart dışı çalışmalarla müşterilerinin beğenisini kazanan projelere imza atmıştır. Müşterilerine her zaman doğru bütçe ve doğru ürün gamı ile birleştirmiştir. Profesyonel ekibi ile ve baskı ve promosyon ürün, reklam projeleri yöneterek ve müşterilerini doğru promosyon ürününe yönlendirerek güvenini kazanmıştır.
Promosyon ürünleri içerisinde, masa üstü üçgen pramit takvim, gemici takvimi, aylık duvar takvimi, masa sümeni, çalışmaları dışında firmaya özel takvim baskıları da gerçekleştirmektedir. Kendi üretimi olan ajandalarının dış gövde baskıları da Hedef Matbaa bünyesinde yapılmaktadır. Son kontrol ve iş akışı planlaması sayesinde promosyon ürünlerindeki baskı hizmetini de vermektedir.
Eşantiyon ürünler ve promosyon ürünler bir firmanın seçilen ürünle birlikte hem kendisine hem de müşterisine gösterdiği değer ve önemi yansıtır. Promosyon ürünler vazgeçilmez reklam araçlarıdır.
Özel taslamalı, sert kapaklı , özel reklam ve logo baskılı defter üretimi ile thermo deri, suni deri lastikli defter üretimi yapmaktadır. Kareli, Çizgili, Ivory sarı kağıt veya standart beyaz 1. Hamur kağıt kullanarak baskıları tamamlamaktadır. Promosyon ürünlerinde Defterlerin yanı sıra en çok sipariş aldığımız ürünler bloknotlardır. Bloknotlar a4 ebadında tamboy (21x29cm) , A5 ebadında yarım boy (15×21 cm ), A6 veya farklı özel boyutlarda olabilir. Özel kesim kullanılabilir. Spiralli ve ya ciltli olabilir. Karton kapak ya da sert kapak ile de ürün tamamlanabilir. Sektöründe imalatçı ve tedarikçi firma olmasının sorumluluğunu bilerek kendini geliştiren, dinamik ve özgün, değişen ve gelişen global dünya arayışlarına farklı reklam / promosyon ürün alternatifleri ile hizmet vermektedir.
Her zaman rekabetçi olmasının yanısıra, sektörüne ve firmanın kendi karakteristik yapısına duyduğu saygıdan rakiplerinide koruyan çizgisi ile ticari prensiplerini vazgeçmeden, aracı firmalarını da koruyarak promosyon ve matbaa hizmetlerinde dürüstlüğü ile hizmet verecektir.
Defter: Son yıllarda promosyon defter ürünleri pazarda büyük talep görmektedir. Lastikli oluşu, kalem tutacaklı olması, kullanılan çeşitli renk ve kalitedeki Thermo( termo )deri, Suni derisi, salpa derisi, 13×21,15×21 ebadları mevcuttur. Ciltleme tiplerindeki farklı aksesuarları ile son yılların gözde promosyon reklam ürünü defterlerinin gövde baskılarında da sıcak klişe baskı, lazer baskı, varak baskı, yaldız baskısı ile çözüm ortaklığı yapmaktadır.
Ajanda: Vazgeçilmez bir promosyon üründür. Ajanda günü takip etmesi en önemli özelliğidir. Bu özelliği sayesinde alışılmışlığın dışında işlevselliği öne çıkartır. Ajanda Thermo deri, Suni deri veya farklı yeni çıkan ürünlerle ciltlenir. Çizgili Günlük Ajanda, Kareli Ajanda seçenekleri vardır. Ajanda Standart ebadları: 17×24 cm , 14×20 cm olarak ebadlandırılır. Kaliteli ve Ucuz ajanda seçeneklerimizi görmeden karar vermeyin.
Ucuz Ajandalarımızın cilt bezli , suni deri 17×24 cm ebadları ve 14×20 cm ebadları mevcuttur.
2016 ajanda çeşitlerimiz standart ajandaların dışında, hem ucuz hem de kaliteli üretilmektedir.
Ajandamızı size özel tasarlayıp sert kapaklı olarak özel logo görselleriniz ile her sayfasında logonuzun basıldığı ürün seçeneklerimize de bakınız.
Kalem: Zaman zaman asıl ürün zaman zamanda ürün tamamlayıcı aksesuar olarak kullanılan promosyon ürünüdür. Her zaman iş hayatında ihtiyaç duyulacaktır. Plastik kalem çeşitleri , Metal Kalemleri çeşitleri ve Geri dönüşümlü kalemler çeşitleriyle promosyon kalem çeşitleri her zaman ihtiyaç duyulan bir ürün olmuştur.
Promosyon ürünleri en önemli reklam ürünleridir. Hedef matbaa promosyon ürünlerinde müşteri marka ve imajlarını destekleyecek promosyon ürün gamı ile yıllardır sektöründe hizmet vermektedir.
Takvim: 2016 yılına ait takvim ürünler

1 Comment

    Trackbacks & Pingbacks

    1. Masa Takvimi | Hedef Matbaa Promosyon Ekim 12, 2017 (4:44 pm)

      […] Promosyon […]